Про нас

У часи соціально – економічних потрясінь і глобальних суперечностей , ТОВ «Газпостачсервіс» успішно працює на енергетичному ринку України , освоюючи нові території, розробляючи і впроваджуючи новітні технології , пропонуючи клієнтам найкраще рішення.

ТОВ «Газпостачсервіс» виконує повний цикл робіт у газовій галузі: від розробки та погодження перспективного газопроводу до введення об’єкта в експлуатацію. Ми щороку збільшуємо кількість розподільних газових мереж, обсяги поставки і транспортування природного газу всім категоріям споживачів. Виконуємо аварійно – технічне обслуговування, як власних газопроводів, так і мереж переданих у користування або оренду.

Завдяки роботі наших фахівців: тисячі людей отримали газ у селах Зарванці та Якушинці; нами газифіковані важливі об’єкти промислової діяльності. Наш пріоритет – ефективна експлуатація газових мереж і стабільне постачання споживачів природним газом.

Ми надаємо повний спектр послуг газифікації всім категоріям споживачів:

  • будівельно-монтажні роботи з прокладання, розподільчих, підвідних газопроводів середнього та низького тиску;
  • завершений об’єкт здається в експлуатацію і подається природний газ до споживача;
  • експлуатація , аварійно-технічне обслуговування газових мереж та наявного газового обладнання;
  • транспортуємо і постачаємо природний газ до об’єктів замовника;

Компанія ТОВ “Газпостачсервіс” приділяє особливу увагу ліцензуванню основних видів господарської діяльності та підготовки повного пакету нормативно – дозвільної документації для ведення вищевказаних робіт.

Історичний екскурс про "Газпостачсервіс"

ТОВ «Газпостачсервіс» було створено в березні  2010  року. Саме тоді велось будівництво підвідного газопроводу  високого  тиску від ГРС «Вінниця-Північна» до сіл: Переорки, Якушинці, Зарванці Вінницького району та міста Вінниці. В грудні 2010 року газопровід високого тиску був сданий в експлуатацію.

  • вересні 2011 року було завершено будівництво вуличних мереж в с.Якушинці Вінницького району. В листопаді цього ж року ТОВ «Газпостачсервіс» отримало ліцензії НКРЕ на розподіл та постачання нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

В грудні 2011 року першими споживачами ТОВ «Газпостачсервіс», які отримали газ стали мешканці с.Якушинці вулиць Пирогова, Паркова та Л.Українки. Вже в лютому 2012 року була прийнята в експлуатацію І черга вуличних мереж с.Зарванці Вінницького району. В 2016 році було газифіковане останнє село Вінницького району Переорки.

В 2017 році газ у своїх квартирах отримали мешканці нового багатоповерхового житлового мікрорайону по вулиці Одеській в селі Зарванці.

© 2024 gaspostach.com. Всі права захищено.