До уваги балансоутримувачів, уповноважених осіб співласників багатоквартирних будинків та споживачів природного газу газифікованих квартир!

опубліковано 14.12.2023

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняла постанову від 05.12.2023 р. №2291 «Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем».Ця постанова набрала чинності з дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті НКРЕКП – 07.12.2023 року.

Крім того Міністерство енергетики України затвердило наказ від 29.09.2023 року №292 «Про затвердження Порядку технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку» (далі – Порядок ТО ВБСГ), яким визначаються види робіт, що входять до ТО ВБСГ багатоквартирного будинку, та періодичність їх виконання.

Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку є договором приєднання, є публічним та не потребує підписання сторонами. Фактом приєднання до умов цього Договору (акцептування договору) Колективним замовником є надання Оператору ГРМ підписаної заяви про укладення договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку за формою, наведеною у додатку до цього Договору, яка є невід’ємною частиною цього Договору.

Згідно з п.4 Постанови НКРЕКП від 05.12.2023 р. №2291, 07.12.2023 всі співвласники багатоквартирних будинків, які не мали існуючих договорів або не подали заявку на приєднання до Колективного договору в особі уповноваженого представника, автоматично приєднались до Типового договору з Оператором ГРМ, який здійснює господарську діяльність відповідно до зони ліцензійної діяльності.

Порядком ТО ВБСГ передбачено, що у разі укладання договору на ТО з іншим суб’єктом господарювання управитель будинку або інша уповноважена особа має повідомити про це Оператора ГРМ впродовж 15-ти календарних днів із дати укладання договору.

Для отримання консультації щодо укладання Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання ви можете звернутись за адресою: Вінницький район, с.Зарванці, вул.Зарічна, 4а або за номером телефону - (0432) 56-75-04.

© 2024 gaspostach.com. Всі права захищено.