Розрахунки за спожитий природний газ

НКРЕКП удосконалив правила розрахунків побутових споживачів за спожитий природний газ.

У грудні 2015 року набула чинності низка затверджених НКРЕКП нормативних актів, які реалізують вимоги та норми Закону України «Про ринок природного газу».

Відтепер взаємини Споживача, Постачальника та Газорозподільної компанії регулюються новими Правилами постачання природного газу, Кодексом газорозподільних систем, типовим договором постачання природного газу та типовим договором розподілу природного газу.

Нарешті, в трикутнику Споживач-Постачальник-Газорозподільна компанія чітко розподілені обов’язки сторін щодо фіксації показань спожитого природного газу на лічильнику за минулий місяць, розрахунку обсягу спожитого газу та виставлення рахунку.

Як оплатити за спожитий природний газ

Реквізити для оплати за спожитий газ в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

ТОВ «Газпостачсервіс»
Код ЄДРПОУ 36995601
р/р №UA 913052990000026002046111910

у АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Оплата здійснюється:

за допомогою Інтернет-послуг «Приват24», «Ощад 24» (оплатити можна з карти будь-якого банку);

у будь-якому відділенні "Укрпошти";

через відділення будь-якого  банку;

через термінали самообслуговування.

У призначенні платежу для його подальшої ідентифікації обов’язково вказуйте номер особового рахунку.

Як отримати рахунок за спожитий природний газ 

Рахунок для оплати за спожитий природний газ споживачі отримують адресно. Рахунки доставляють представники ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС». Є також можливість завантажити рахунок онлайн за допомогою «Особистого кабінету» на сайті https://gasolina-online.com/login

Серед головних змін:

  • Споживачі зобов’язані щомісяця станом на 1 число фіксувати та передавати Газорозподільній компанії показання лічильника до 5 числа включно. Це стосується усіх без виключення побутових споживачів, у яких встановлений лічильник газу.
  • Газорозподільна компанія має право й обов’язок щопівроку (не менше ніж один раз в шість місяців) перевірити достовірність та коректність показань наданих Споживачами.
  • Газорозподільна компанія у разі неотримання показань лічильника від Споживача протягом з 01 до 05 числа, зобов’язана визначити обсяг споживання газу за минулий місяць розрахунковим методом, з використанням групи споживання до якої віднесено Споживача та відповідного визначеного для кожної групи споживання середньостатистичного річного профілю споживання природного газу в розрізі місяців.
  • Газорозподільна компанія через Оператора ГТС надає Постачальнику фактичні обсяги природного газу за минулий місяць в розрізі кожного Споживача.
  • Постачальник на основі отриманих від Газорозподільної компанії фактичних обсягів спожитого природного газу виставляє Споживачу рахунок за спожитий у минулому місяці природний газ.

 

© 2024 gaspostach.com. Всі права захищено.