Енергоефективність та енергозбереження

05.11.2021

Питання енергоефективності та енергозбереження для України на даний час  є вкрай актуальним питанням. Від цього напряму залежить енергетична незалежність та безпека держави.

Але питання енергоефективності та енергозбереження повинно торкатися кожного окремого споживача енергоресурсів.

Виконання простих заходів, які направлені на підтримку енергоефективності є дуже важливим не тільки для економічного та стратегічного розвитку країни, але і вирішує гострі екологічні проблеми шкідливих викидів і відходів, а отже і національної безпеки України.

На даний час національні програми енергоефективності регламентуються Законом України №1818-IX  від 21.10.2021р. «Про енергетичну ефективність». 

Існує багато сучасних технологій та обладнання, що дозволяють заощаджувати кошти на комунальних послугах. Дотримуючись простих порад кожний з нас зможе не тільки заощадити енергоресурси, а й забезпечити комфортні умови у власних домоволодіннях в осінньо-зимовий період.

Шановні споживачі, закликаємо бути ощадливими у використанні енергоресурсів, зокрема природного газу! Не будьте байдужими, раціонально використовуйте енергоресурси та не нехтуйте заходами енергозбереження та енергоефективності в побуті.

© 2024 gaspostach.com. Всі права захищено.