Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняла постанову від 05.12.2023 р. №2291 «Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем».Ця постанова набрала чинності з дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті НКРЕКП – 07.12.2023 року.

Крім того Міністерство енергетики України затвердило наказ від 29.09.2023 року №292 «Про затвердження Порядку технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку» (далі – Порядок ТО ВБСГ), яким визначаються види робіт, що входять до ТО ВБСГ багатоквартирного будинку, та періодичність їх виконання.

Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку є договором приєднання, є публічним та не потребує двостороннього підписання між сторонами його письмової форми. Фактом приєднання до умов цього Договору (акцептування договору) Колективним замовником є надання Оператору ГРМ підписаної заяви про укладення договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку за формою, наведеною у додатку до цього Договору, яка є невід’ємною частиною цього Договору.

Згідно з п.4 Постанови НКРЕКП від 05.12.2023 р. №2291, 07.12.2023 всі співвласники багатоквартирних будинків, які не мали існуючих договорів або не подали заявку на приєднання до Колективного договору в особі уповноваженого представника, автоматично приєднались до Типового договору з Оператором ГРМ, який здійснює господарську діяльність відповідно до зони ліцензованої діяльності.

Порядком ТО ВБСГ передбачено, що у разі укладання договору на ТО з іншим суб’єктом господарювання управитель будинку або інша уповноважена особа має повідомити про це Оператора ГРМ впродовж 15-ти календарних днів із дати укладання договору.

Для отримання консультації щодо укладання Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, зокрема щодо порядку розрахунків, кошторисної вартості ТО ВБСГ багатоквартирного будинку і переліку видів робіт та послуг з ТО ВБСГ багатоквартирного будинку ви можете звернутись:

- за адресою: Вінницький район, с.Зарванці, вул.Зарічна, 4а;

- за номером телефону -(0432) 56-75-04.

Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку

Граничні рівні вартості виконання видів робіт зТО ВБСГ на 2023-2024 роки

© 2024 gaspostach.com. Всі права захищено.